Jdi na obsah Jdi na menu

PR články

PR články Také byste neměli zapomínat na sociální sítě. Dnes už se vyhledávače řídí při zobrazování výsledků i tím, jak se vaší stránce daří například na Facebooku. A nestačí si jen založit účet a doufat, že to bude Googlu stačit. I zde platí že je dobré pokud pravidelně přidáváte příspěvky, nebo komunikujete s komunitou.

PR články Psát PR a SEO články se vyplatí. Proč?

SEO články

Uvažujete, že si objednáte služby copywritera nebo PR agentury? Pokud se v této oblasti příliš nevyznáte, možná Vám není zcela jasné, co takový článek vlastně přináší. Jsou to zejména následující benefity.

PR články PR článek sdělí lidem kdo jste, co děláte, případně co jim nabízíte. Do reklamy se toho skutečně mnoho nevejde a stojí pořádný balík peněz. Proto je PR článek perfektní formou prezentace firmy, kde můžete nenásilně seznámit čtenáře se svou nabídkou. Samozřejmě, PR článek musí být napsán poutavě a kvalitně. Pokud si s tvorbou takového článku nevíte rady, obraťte se na info@press-media.cz.

 

Příspěvky

Účelem čakrového systému je fungovat jako šablona pro Ňásu

Už ve starověku všichni věděli o významu čaker. Ale vzhledem k jejich důležitosti a významu se pro meditační účely používá pouze sedm čaker. Pokud jde o původní autory, hlavním účelem jakéhokoli čakrového systému bylo fungovat jako šablona pro ňásu , což znamená instalaci manter a božských energií na konkrétní body... The post Účelem čakrového systému je fungovat jako šablona pro Ňásu first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
30. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Spotřebitelské ceny potravin 2019-2022: Česko vs. Itálie

Míra inflace v roce 2022 překonala rekody prakticky po celé Evropě. Ceny nekontrolovatelně rostou, zvyšují se platby za energie, stoupají výrobní a přepravní náklady, což se projevilo také v růstu cen pro spotřebitele. Průměrná inflace podle dat z Eurostatu za rok 2022 v Evropě dospěla na hodnotu 8,8 %, v... The post Spotřebitelské ceny potravin 2019-2022: Česko vs. Itálie first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
30. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Kdy se hodí profesionální jazyková korektura?

V tomto článku si blíže představíme, co je to taková jazyková korektura textu, co to obnáší a v jakých situacích je vhodné se obrátit na odborníka. Mnoho lidí se totiž domnívá, že pro ně odbornou korekturu obstará kontrola pravopisu přímo v office, jenže tak tomu opravdu není, zvlášť pokud text píšeme v češtině, která je oproti angličtině výrazně […] Příspěvek Kdy se hodí profesionální jazyková korektura? pochází z AktualityCZ
 
26. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Proč cizinci potřebují zaměstnaneckou nebo modrou kartu?

Zaměstnanecká karta je způsob, jak pracovat v České republice. Existují dva typy karet, které si mohou zahraniční pracovníci pořídit. Zaměstnanecká karta a modrá karta. Zaměstnanecká karta Zaměstnanecká karta je oprávnění pracovat v České republice. Je to povolení pro občany jiných států pracovat v České republice déle než tři měsíce. Může mít jakoukoli kvalifikaci.... The post Proč cizinci potřebují zaměstnaneckou nebo modrou kartu? first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
25. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Elektrikář Praha 6 aneb nevíte si rady s elektroinstalací?

Žijeme ve 21. století, kdy se elektrické obvody staly běžnou součástí prakticky všech domácností. Jejich životnost se pohybuje v délce několik desítek let. I přesto byste na jejich technický stav měli dávat pozor, protože v případě závady hrozí relativně velké riziko poškození majetku i zdraví osob žijících v dané nemovitosti. Elektrikář Praha 6... The post Elektrikář Praha 6 aneb nevíte si rady s elektroinstalací? first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
24. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

SEO optimalizace

SEO rozhodně není jen jakási zkratka, kterou byste měli bez povšimnutí přejít. SEO optimalizace je zkratka anglických slov search engine optimization a v českém prostředí se překládá jako optimalizace pro vyhledávače či optimalizace nalezitelnosti. Jedná se o metody, které dokáží váš web vystřelit na přední místa ve vyhledávačích a zajistit... The post SEO optimalizace first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
22. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Spotřebitelské právo a jeho ochrana v praxi

Podle občanského zákoníku, je spotřebitel osoba, která osobu, která při uzavírání a plnění smlouvy nejedná v rámci své obchodní nebo jiné podnikatelské činnosti Na to, aby vše probíhalo podle zákona, dohlíží v České republice Česká obchodní inspekce. Toto upravuje zákon České národní rady o České obchodní inspekci, který říká: Česká... The post Spotřebitelské právo a jeho ochrana v praxi first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
21. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Recenze a hodnocení on-line na internetu 

Vždy, když chceme navázat spolupráci s firmou – ať už si od ní chceme zakoupit produkt, službu, nebo se stát její součástí – měli bychom si napřed zjistit, zda je důvěryhodná a zda jsou její produkty kvalitní. K tomu nám nejlépe poslouží recenze firem na internetu. Tam jich najdeme nejvíce a pravděpodobně budou reálnější než... The post Recenze a hodnocení on-line na internetu first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
19. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Losos jako symbol cykličnosti života

Lososi začínají svůj život ve sladké vodě, pak se přesunou do slané vody a po letech se vracejí do své rodné sladkovodní domoviny, kde se třou. Ryby čeká náročné putování, urazit na své pouti mohou až 4000 kilometrů. Jen málo jiných druhů je přitom schopno přežít dlouhodobě ve vodě sladké,... The post Losos jako symbol cykličnosti života first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
18. 1. 2023 | | Rubrika: PR články

Svatební výzdoba by měla být součástí každé svatby

Každá nevěsta chce, aby její svatební výzdoba byla dokonalá a originální. Proto je důležité vybrat si správné dekorace. Pro moderní svatby se doporučuje kombinovat různé prvky, jako jsou svíčky, květiny, stuhy nebo balonky. Chybět by neměly svatební fotokoutek, svatební výslužky, svatební výzdoba na auto, svatební bublifuky, svatební ubrousky, polštářky na... The post Svatební výzdoba by měla být součástí každé svatby first appeared on Aktuality 24 - přehled aktuálního zpravodajství .
 
18. 1. 2023 | | Rubrika: PR články